IVF jako cesta k probdělým nocím :)))

“Udělej první krok s vírou, není potřeba vidět celé schodiště, jen udělej první krok.” 

Můj příběh...

Pomáhám ženám, které touží po mimču a ono si dává na čas 🙂

stejně tak, jak tomu bylo i v případě mé třetí dcery. Jsou ta tam doby, kdy se podařilo „zadělat" takříkajíc na první pokus. Neplodnost stále stoupá, a to navzdory zlepšující se životní úrovni západního světa a dostatku ve všech ohledech bytí. Vím o tom své a na vlastní kůži jsem ochutnávala se svým partnerem dlouhých sedm let jaké to je, když Vesmír dělá dlouhý nos a nepomáhá ani příroda, ani všechny vymoženosti moderní medicíny.

Můj život jako by měl dvě zásadní kapitoly. Ta první, kdy jsem měla krásnou rodinu, ale chyběl vlastní směr skončila, když mi bylo 37 let. Tenkrát mým dvěma dcerám bylo 14 a 8 let a manželství s mužským, kterého si vždy budu vážit, a který mi dal do života impuls a odvahu, tenkrát skončilo.

Jsem ten typ holky, která ráda stojí na vlastních nohou, jsem činorodá a tuhle vlastnost hledám i u druhých. V roce 2009 jsem proto začala podnikat a otevřela své první sportovně relaxační studio pro ženy. Rozvod a podnikání mě naučily dvě věci. Naučila jsem se stát na vlastních nohou, rychle se rozhodovat, a to i v zásadních věcech, a být za ta rozhodnutí zodpovědná. Nepolevit, i když už docházejí síly a člověk ryje rypákem v bahně, a jít si za svým cílem, přestože není jasně definovaný směr.

 

„Udělej první krok s vírou, není potřeba vidět celé schodiště, jen udělej první krok.”